Norisināsies Valmieras novada Jaunatnes sporta laureātu godināšana

Valmieras novada Jaunatnes sporta laureātu godināšana norisināsies 11. martā plkst.15.00 Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā. Sveicam laureātus!

Valmieras novada Jaunatnes sporta laureātu godināšana norisināsies 11. martā plkst.15.00 Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā. Sveicam laureātus! Uz svinīgo norisi aicināti sportisti un treneri: skatīt šeit. Godināšana epiedemioloģiskās situācijas dēļ notiks bez skatītājiem un atbalstītājiem klātienē.

Tiks godināti jaunieši un treneri, kuri 2021. gadā uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus Latvijas, Baltijas, Eiropas un Pasaules līmeņa sporta sacensībās, pārstāvot Valmieras novada sporta organizācijas un Latviju.

Norisi bagātinās Rīgas Cirka mākslinieki. Par muzikālo noformējumu rūpēsies 2021. gada televīzijas šova “X Faktors” uzvarētāja Grēta Grantiņa, mūziķis Ēriks Upenieks un DJ All-Viss.