Norisināsies seminārs “Klimatneitralitāte un ilgtspēja uzņēmumos”

Seminārs uzņēmējiem "Klimatneitralitāte un ilgtspēja uzņēmumos" 5.oktobrī plkst.10.00

No šī gada 18. septembra līdz 8. oktobrim visā Eiropā norisināsies Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa. Šīs kampaņas mērķis ir veicināt zināšanu apmaiņu un dalīšanos ar labās prakses piemēriem ilgtspējīgas attīstības veicināšanā.  Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļas ietvaros īpaši tiek izcelti ANO 17 Ilgtspējīgas attīstības mērķi, kuri veicina ilgtspējīgu pasaules attīstību.

Šīs nedēļas ietvaros Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Bureau Veritas Latvia” 5.oktobrī aicina uzņēmējus un citus interesentus uz semināru “Klimatneitralitāte un ilgtspēja uzņēmumos”, kura laikā uzņēmuma “Bureau Veritas Latvia” speciālisti plašāk pastāstīs par ESG jeb ilgtspēju, enerģijas izcelsmi un energoefektivitāti un CO2 verifikāciju, kā arī CO2 aprēķiniem un produktu vides deklarācijām.

Pasākuma programma plānota sekojoši:

  • Plkst. 10.00 – 10.15 Ievads
  • Plkst. 10.15 – 11.15 Ilgtspēja. ESG – vide, sociālā atbildība un pārvaldība.
  • Plkst. 11.15 – 12.00 Enerģijas izcelsme, energoefektivitāte, CO2 verifikācija, apliecinājumi pašu ražotai enerģijai.
  • Plkst. 12.00 – 13.00 CO2 aprēķini un EPD produktu vides deklarācijas. Izstrāde, nozīme un pieprasījums.
  • Plkst. 13.00 – 13.15 Aktuālais Valmieras novada pašvaldībā
  • Plkst. 13.15 – 13.30 Noslēgums

Valmieras novada pašvaldība ir izstrādājusi ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plānu, kurā viens no rīcības plāna punktiem ir nodrošināt uzņēmējiem informatīvu atbalstu. Pašvaldība organizē semināru ar mērķi atbalstīt uzņēmēju rīcību klimata un ilgtspējas jomā. Semināra vadītāji uzsver, ka pasākuma mērķis ir sniegt atbildes uz uzņēmēju jautājumiem un radīt organisku sarunu, kas klātesošajiem sniegs pēc iespējas lielāku pievienoto vērtību. Aicinām dalībniekus, aizpildot pieteikuma anketu, iesniegt savus jautājumus šī semināra tēmas ietvaros.  

Pieteikties semināram var līdz 4.oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Vietu skaits ir ierobežots.

Pasākuma norises vieta – LIAA Valmieras biznesa inkubators, Purva iela 12A, Valmiera.