Norisināsies bezmaksas izglītojoša lekcija “Uzturs kā atkarība”

7. decembrī, no plkst. 17.30 līdz plkst. 20.00 tiešsaistes platformā ZOOM norisināsies bezmaksas izglītojoša lekcija “Uzturs kā atkarība”, kurā aicināts piedalīties ikviens Valmieras novada iedzīvotājs. Lekciju vadīs uztura speciāliste-fitnesa trenere Agrita Spēlmane. Agrita jau vairāk nekā 10 gadus ir bijusi fitnesa industrijā, kam klāt nākusi uztura speciālistes profesija.

“Mana pēdējā laika atziņa: daudzi no mums “iekrīt” no viena grāvja otrā, dzīvo veselīgi, tad pārēdās, tad badojas – tāds riņķa dancis vien ir. Un informācijas klāstā iespējams apjukt. “Neskaldi matus,” mīļo cilvēk, par to arī šajā lekcijā mēs runāsim. Kā izveidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi”.

Lekcijas laikā A. Spēlmane pastāstīs par uztura paradumu veidošanos, veselīgām attiecībām ar ēdienu un emocionālo ēšanu – kā to ietekmēt, izmainīt un progresēt pozitīvā virzienā. Lekcijas laikā tiks izmantoti praktiski piemēri, kā sakārtot savu ēdienkarti, pat tad, ja ir aizdomas par uzturu kā atkarību. Runāsim, diskutēsim un meklēsim risinājumus, tā aicina Agrita!

Dalībai lekcijā nepieciešams viedtālrunis vai dators, svarīgs stabils interneta pieslēgums.

Kā pieslēgties ON-LINE lekcijai:

ID: 825 5978 7797

Parole: 884265 ZOOM platformā.

  • lekcijas aplikāciju iespējams lejupielādēt šeit:

Windows: https://www.zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings

Apple: https://itunes.apple.com/us/app/id546505307

Lūgums uzstādīt aplikāciju jau pirms nodarbības sākuma un nodarbībām pievienoties ar vārdu un uzvārdu! Papildu informācija, zvanot projekta vadītājai Madarai Ribozolai pa tālr. 22411816.

Lekcijas laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātes nodrošināšanai.

Lekcija norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola

Valmieras novada pašvaldība

Attīstības pārvaldes, Projektu vadības nodaļas

Projektu vadītāja

Projekta logo

Foto: www.canva.com