Norisinājusies treniņnometne triatlonā

Valmieras sporta klubs “Burkānciems&Co” skolēnu pavasara brīvlaikā, no 12. līdz 18.martam, Valmierā rīkoja treniņnometni triatlonā jaunajiem sportistiem.

Šogad nometnē piedalījās 10 jaunieši gan no Valmieras, gan citām Latvijas pilsētām. Sportistu treniņus vadīja “Triatlona Akadēmijas” treneris Igors Gucanovičs un Valmieras Sporta skolas treneris Gints Trēziņš. Lai jauniešiem sniegtu papildu motivāciju sagatavošanās posmā, pateicoties Latvijas Triatlona federācijai, treniņnometnē piedalījās arī augsta klases sportists un Latvijas triatlona izlases dalībnieks Artjoms Gajevskis. Jaunieši, līdzdarbojoties ar Artjomu, varēja ne tikai gūt iedvesmu, bet arī uzzināt, kā aizvadīt treniņu procesu un pamainīt dažādas nianses.

Treniņnometnes grafiks bija gana piesātināts – divas reizes dienā peldēšanas treniņi un divas reizes dienā skriešanas treniņi.

Paldies jauniešiem par aktīvo, neatlaidīgo un mērķtiecīgo iesaistīšanos treniņos! Lai nodrošinātu treniņu procesu, pateicamies Valmieras peldbaseinam, kur ir pieejami ideāli apstākļi ūdens treniņiem un treniņiem uz velo trenažieriem. Tāpat arī paldies Jāņa Daliņa stadionam, kur jaunajā manēžā ir izcili apstākļi vieglatlētikas treniņu norisei. Paldies “Sports hotel” par sportistu uzņemšanu un izmitināšanu. Vislielākais paldies Valmieras novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu projektu konkursā, lai nometne varētu notikt!

Valmiera ir lieliska vieta, kurā izaugt jaunajiem triatlonistiem un gatavoties sacensībām, – ir pieejams peldbaseins, vieglatlētikas stadions un manēža, kā arī maršruti, lai brauktu ar velosipēdu. Tāpat sezonas laikā netālu no Valmieras notiek vairākas triatlona sacensības. Vasarā klubs VSK “Burkānciems&Co” organizēs Smiltenes triatlonu, savukārt pavisam netālu no Valmieras ir arī jau ierastais Vaidavas triatlons.

Arī šajā vasarā klubs plāno organizēt triatlona nometni jauniešiem.

Informāciju sagatavoja:

Gints Trēziņš