Nometne bērniem un jauniešiem “Enerģijas bumba”

Nometne bērniem un jauniešiem “Enerģijas bumba”

Bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 17 gadiem aicināti pavasara brīvlaiku pavadīt aktīvi un piedalīties nometnē “Enerģijas bumba” Rūjienā!

Nometne norisināsies no 13. līdz 16.martam Rūjienas kultūras centrā (Upes ielā 9) katru dienu no plkst.10.00 līdz 15.00. Tajā plānotas izzinošas nodarbības, sporta aktivitātes, komandu saliedēšanas uzdevumi, radošās darbnīcas.

Tiks nodrošinātas pusdienas.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: (vietu skaits ierobežots). Dalībnieki tiks komplektēti rindas kārtībā. Pieteikumā jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, vecāku kontakttālrunis. Lūgums pirms bērna pieteikšanas nometnei kārtīgi pārdomāt vai bērns nometnē tiešām piedalīsies!

Nometni organizē jauniešu organizācija “Ligzda”. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Dainu Rozi pa tālruni 25450585.

Dalība nometnē ir bez maksas. Nometne tiek organizēta projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Eiropas sociālais fonds