Nodarbība pārcelta uz 12. jūniju! Turpinās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā”

Veselīgs uzturs

Ziņa papildināta 29. maijā! Pamatojoties uz to, ka 28.05.2023. Latvijas Republikas Saeima pieņēma grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” (stājās spēkā 29.05.2023.), kas nosaka 2023. gada 29. maiju noteikt par svētku dienu, nodarbība tiek pārcelta uz 12.jūniju.

Valmieras novada pašvaldība turpina īstenot projektu Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā”. Projekta ietvaros Strenču pirmsskolas izglītības iestādē “Minkāns” 29. maijā tiks īstenotas kopumā 2 veselīga uztura nodarbības audzēkņiem vecumā no 3 līdz 6 gadiem.

Nodarbības ietvaros audzēkņiem tiks sniegta iespēja tikties ar uztura speciālisti Agniju Irkli, kura uztveramā veidā pastāstīs par vecumposmam piemērotu porcijas apjomu, sastāvu, sadalījuma izvēli, veselīgu našķošanos un tās biežumu, kā arī kopīgi pagatavos veselīgu našķi.

Nodarbības norisinās bez maksas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.