Nodarbība par pirmo palīdzību bērniem

Aicinām vecākus, vecvecākus un citus interesentus uz nodarbību “Pirmā palīdzība zīdaiņiem un bērniem” 2018.gada 29.martā, plkst. 14.00, Brenguļos, centrā “Kaimiņi”.

Nodarbībā tiks apskatītas mazu bērnu un zīdaiņu fizioloģisko īpatnību nianses un palīdzības sniegšanas specifika,  būs iespējami arī praktisko iemaņu treniņi ar manekenu, kā arī tiks aplūkoti lielākie riski un biežākie nelaimes gadījumi ar zīdaiņiem un bērniem dažādos vecumos.

Nodarbību vadīs Edgars Sīmanis – sertificēts ārsta palīgs un pirmās palīdzības pasniedzējs.

Nodarbība ir bez maksas un tā notiek projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Nokļūšanai uz nodarbību iespējams pieteikt bezmaksas transportu, kas jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības.

Vairāk informācijas par projekta aktivitātēm un transporta pieteikšana: , tālr. 29431271