No 4. līdz 8. aprīlim NVA rīko karjeras dienas “Esi savas karjeras virzītājs!”

NVA rīko karjeras dienas “Esi savas karjeras virzītājs!”

No 4. līdz 8. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Jaunatnes gada zīmē rīko tiešsaistes karjeras dienas darba meklētājiem “Esi savas karjeras virzītājs!”. Karjeras dienu nedēļā interesenti var saņemt praktisku atbalstu darba meklēšanas un karjeras plānošanas jautājumos: norisinās NVA karjeras konsultantu meistarklases, individuālās darba interviju simulācijas, tiešsaistes pasākumi par karjeras un darba iespējām medicīnas un izglītības nozarēs, kā arī tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām NVA. Darba interviju simulācijas un vairākas meistarklases īpaši noderīgas būs tieši jauniešiem, kuri ir sava darba un karjeras ceļa sākumā. Dalība karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Lai sniegtu praktisku atbalstu darba meklēšanā, Zoom platformā notiks sešas NVA karjeras konsultantu meistarklases:

  • 4. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 11.00 “Mans pirmais CV (Canva)”;
  • 4. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 “Mana pirmā darba intervija”;
  • 5. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 11.00 “Mana pirmā motivācijas”;
  • 6. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 12.00 “Attālinātā darba intervija”;
  • 7. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 11.30 “Savu resursu un kompetenču apzināšanās, lai iegūtu darbu, kas sniedz gandarījumu”;
  • 8. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 12.00 “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”.

Ik dienu tiešsaistes individuālo karjeras konsultāciju veidā tiek rīkotas darba interviju simulācijas, kuru laikā to dalībnieki NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlē iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiek analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem. Darba pārrunu treniņu laikā Jūs varat noskaidrot savas stiprās puses komunikācijā un uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

Karjeras dienu dalībnieki var piedalīties tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem un uzzināt, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares, kāds ir pieprasījums un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem. Tikšanās norisināsies Zoom platformā:

  • 5. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 14.00 norisināsies tikšanās ar Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva: medicīnas nozare”;
  • 7. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 14.00 tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem: “Nākotnes perspektīva: izglītības nozare”;
  • 8. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 14.00 papildu tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem, ņemot vērā lielu pieteikumu skaitu.

Tos darba meklētājus, kurus interesē darba un karjeras iespējas NVA, uz tikšanos Zoom platformā aicinām 6. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 14.00. Jūs uzzināsiet par NVA darbības specifiku un funkcijām, struktūru un pakalpojumiem, vakancēm un prasībām potenciālajiem darbiniekiem.

Vairākām NVA Karjeras dienu aktivitātēm vēl var pieteikties, izvēloties pasākumu un aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras dienas 2022”.

Karjeras dienas darba meklētājiem NVA rīko jau piekto gadu pēc kārtas.