No 2.februāra norisināsies jogas nodarbības tiešsaistē

No 2021.gada 2. februāra līdz 27.marta notiks tiešsaistes jogas nodarbības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Nodarbības vadīs sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta. Nodarbībās iekļautie jogas vingrojumi būs vērsti uz dalībnieku vispārējās veselības stiprināšanu, fizisko kustību veicināšanu un organisma dabiskā līdzsvara atjaunošanu.

Nodarbības plānotas trīs reizes nedēļa:

Otrdienās no plkst. 18:00 līdz 19:10

Ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 19:10

Sestdienās no plkst. 10:00 līdz 11:10”Zoom” saite reģistrācijai visām 24 nodarbībām (aktīva līdz 27.martam): https://us02web.zoom.us/…/tZYpdeiqqjwvG9fVYcNEDftbJKPk8…Meeting ID: 824 2124 7513Passcode: JOGA1. Lai piereģistrētos nodarbībai jāielogojas ar savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi;2. Ieteikums – pieslēdzies vismaz 5 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai pārliecinātos, ka viss strādā;Meeting ID, Passcode: (seko saitei, ja nav uzinstalē ZOOM programmu uz datora, ieraksti vārdu, uzvārdu un pieslēdzies vai pagaidi, kamēr nodarbības vadītāja ļaus pieslēgties).

Svarīgi! Ņemot vērā, ka aktivitāte noris un tiek finansēta Eiropas Savienības projekta ietvaros, optimālai projekta mērķu sasniegšanai nepieciešams, lai visi dalībnieki, kuriem tas iespējams, piedaloties tiešsaistes aktivitātēs, ieslēdz kameras!

Pasākuma norise var tikt fotografēta, filmēta, ierakstīta. Dalība bez maksas!

Informāciju sagatavoja: Projekta koordinatore Madara Krauze

Tālr. 29320572; e-pasts;