No 19. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Valmiera–Vaidava–Rubene–Vaidava un Rīga–Valka

Gaidāmas izmaiņas maršrutā Valmiera–Vaidava–Rubene–Vaidava un Rīga–Valka

Pasažieru ērtībām no 2022. gada 19. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6603 Valmiera–Vaidava–Rubene–Vaidava un Nr. 7600 Rīga–Valka. Izmaiņas saistītas ar reisa pagarināšanu un papildu pieturas iekļaušanu.

Lai skolēni pēc mācībām varētu nokļūt mājās, maršruta Nr. 6603 Valmiera–Vaidava–Rubene–Vaidava autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst. 15.30, darbadienās kursēs līdz Kocēnu skolai (mācību laikā). Brīvdienās un skolēnu brīvlaikā reiss tiks izpildīts tāpat, kā līdz šim.

Maršrutā Nr. 7600 Rīga–Valka reisā, kas Rīgas starptautiskajā autoostā katru dienu tiek uzsākts plkst. 18.35, tiks iekļauta pietura Saule.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Informāciju sagatavoja:
Lilita Pelčere, Valsts SIA Autotransporta direkcija