No 12. līdz 26. jūlijam Georga Apiņa ielā dzīvojošajiem īslaicīgi ierobežota piekļuve dzīvesvietai ar transportlīdzekļiem

Georga Apiņa ielā Valmierā būvdarbi tuvojas to noslēgumam. Lai veiktu asfaltbetona seguma izbūvi, jāslēdz satiksmei pārbūvējamais ielas posms no Rīgas ielas līdz Beātes ielai. No 12. līdz 18. jūlijam veiks sagatavošanas darbus asfaltbetona seguma ieklāšanai. Savukārt no 19. līdz 26. jūlijam notiks asfaltbetona seguma izbūve. Šajā periodā nebūs nodrošināta piekļuve īpašumiem ar transportlīdzekļiem! Aicinām iedzīvotājus būt pacietīgiem un saprotošiem – šie būs lielākie ierobežojumi šo būvdarbu laikā.

Tuvākais publiskais stāvlaukums, transportlīdzekļu novietošanai, ir Kārļa Baumaņa ielā. Operatīvais transports varēs piekļūt visur visu būvniecības periodu, izmantojot iepriekš atstātās pagaidu iebrauktuves no Rīgas ielas un Beātes ielas pusēm.

Lūgums ņemt vērā brīdinājumu! Gadījumā, ja šajā periodā izdodas iebraukt dzīvojamo māju teritorijā, tad objektīvu apstākļu dēļ var nebūt iespēja pēc tam izbraukt!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Par būvdarbiem

Pārbūvējot Georga Apiņa ielas posmu no Rīgas ielas līdz Beātes ielai, izveidos satiksmei drošu un ērtu infrastruktūru satiksmes dalībniekiem, paredzot autostāvvietas, ierīkojot gājēju ietves un veloceļu. Ielas malās paredzētas autostāvvietas 48 automašīnām, tostarp divas vietas automašīnām cilvēkiem ar invaliditāti, tādējādi pašvaldība iedzīvotājiem palīdzēs risināt stāvvietu nepietiekamības problēmu daudzdzīvokļu ēku iekšpagalmos. Lai uzlabotu gājēju drošību, pie pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” ieejas paredzēts ātrumvalnis, kas apvienots ar gājēju pāreju. Izbūvēs arī jaunu ielas apgaismojumu visā ielas pārbūves posmā. Gājēju pārejas vietā būs cita spektra apgaismojums, labākai gājēju pārejas uztveramībai. Georga Apiņa ielā paredzēts saglabāt vienvirziena kustību. Darbus veic SIA “Limbažu ceļi”.