No 1. janvāra būs jauni Valmieras pilsētas autobusu maršruti

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 1. janvāra tiks atklāti jauni Valmieras pilsētas autobusu maršruti, kā arī tiks mainīts atiešanas laiks 8. maršruta reisam “Kocēni – Slimnīca – Stacija” no plkst. 6.05 uz plkst. 6.03 (darba dienās).

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 1. janvāra tiks atklāti jauni Valmieras pilsētas autobusu maršruti, kā arī tiks mainīts atiešanas laiks 8. maršruta reisam “Kocēni – Slimnīca – Stacija” no plkst. 6.05 uz plkst. 6.03 (darba dienās).

Jauni maršruti būs (darba dienās):
• 13.maršruts “Kocēni – b/d “Bitīte” – Stacija” plkst. 6.15, 8.00 un 13.45 no Kocēniem;
• 13.maršruts “Stacija – b/d “Bitīte” – Kocēni” plkst. 8.35, 14.20, 15.50 un 17.45 no stacijas;
• 17.maršruts “Kocēni – “Byko Lat” – b/d “Bitīte” – Stacija” plkst. 15.08 un 17.08 no Kocēniem;
• 17.maršruts “Stacija – b/d “Bitīte” – “Byko Lat” – Kocēni” plkst. 5.20 un 7.20 no stacijas.

Kustību saraksts skatāms uzņēmuma mājaslapā vtu-valmiera.lv šeit.

Jau minēts, ka, atsaucoties iedzīvotāju ieteikumiem par jaunu autobusu reisu nepieciešamību, no 1. oktobra Valmieras pilsētas maršrutos atklāja jaunus reisus: stacija – b/d “Sprīdītis” – Brīvības iela – Valmiermuiža2 un Valmiermuiža2 – Brīvības iela – b/d “Sprīdītis” – stacija. Plašāk šeit.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”