Nedēļas nogalē Sedā svinēs svētkus

Sestdien, 21. augustā pie sevis ciemos aicina kūdras un purva galvaspilsēta Seda, kur notiks citādie Sedas svētki “…klāt augusts un…”. Rīta pusē plkst. 12.00 aktīvās atpūtas cienītājiem būs iespēja iemēģināt vertikālo virvju trasi. Vertikālā kāpšana ir veids, kā pārbaudīt savu spēju robežas, pārvarēt bailes un sasniegt šķietami nesasniedzamu mērķi. Plkst. 13.00 radošo aktivitāšu atbalstītājiem – radošā darbnīca kopā ar mākslinieci Kristiānu Līdaku, kurā būs iespēja veidot parafīna traukus. Šai aktivitātei nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28323986. Vietu skaits ir ierobežots. Plkst. 13.00 ikviens ir aicināts piestāt un ieklausīties radošās studijas “Notiņas” dziesmu skaņās. Studija “Notiņas” rīkos atvērto mēģinājumu, zinot, ka te viņus sagaidīs dzirdīgas ausis un atvērtas sirdis.

Plkst. 18.00 svētku skaļākais notikums – visa veida motorizēto transportlīdzekļu parāde. Aicināti piedalīties visi, kam pieder jebkāds motorizēts transporta līdzeklis! Dalībnieku pulcēšanās no plkst. 17.30 pie Sedas dzelzceļa stacijas. Brauciens notiks ierastajā maršrutā virzienā uz pilsētas centru. Pēc parādes dalībniekiem būs neliels cienastiņš.

Vakarpusē, plkst. 20.00 aicināsim ieklausīties skaņu burvībā ar pašmāju pašdarbības kolektīviem un dziedātājiem Annu Dribas un Agri Riču.

Svētki izskanēs, priecējot apmeklētāju acis ar šovu uguns un žonglēšanas mākslinieku “Fire Spirit” izpildījumā.

Visas dienas garumā darbosies kafejnīca “Kauči”. Visi pasākumi notiks pie Sedas kultūras nama.

Ierodoties uz pasākumu, aicināsim uzrādīt derīgu Covid 19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus! Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli tiks izmantoti Valmieras novada pašvaldības informatīvajos kanālos.