Naukšēnu stadionam jauns tēls

Šogad Valmieras novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvu konkursā biedrība “Mammas var!” iesniedza projektu par Naukšēnu stadionā esošās informatīvās mājiņas apgleznošanu. Vasaras pašā sākumā tapis grafiti mākslas darbs, kas tagad var priecē Naukšēnu iedzīvotājus un viesus. Mākslas darba autors ir Rinalds Vanadziņš, jeb Graffiti HAWK, kurš nesen jaunu dzīvību deva arī Zilākalna sliežu velosipēda novietnei, un ar savu radošo skatījumu palīdzēja realizēt arī naukšēniešu idejas. 

Naukšēnu stadions ir viena no galvenajām vietām pagastā, kur norisinās pašvaldības rīkoti kultūras, izklaides un sporta pasākumi. Tajā atrodas ēka, kurā novietots nepieciešamais inventārs pasākumu un treniņu nodrošināšanai. Ēkas vizuālais izskats bija sliktā stāvoklī un bija nepieciešami uzlabojumi.

2023. gadā Mamanet Naukšēni komanda dibināja biedrību “Mammas var!”, kuras viens no mērķiem ir sekmēt un popularizēt tautas sporta veidus un veselīgu dzīvesveidu. Pašvaldības dotais atbalsts iedzīvotāju iniciatīvu konkursā devis iespēju sakārtot vidi, kurā notiek ļoti daudz sporta treniņu un sacensību. Patīkama un moderna vide var veicināt iedzīvotāju piederības sajūtu un lepnumu par savu dzīves vietu, kas bija arī viens no projekta mērķiem. Pirms ēkas apgleznošanas aktīvie Naukšēnu iedzīvotāji arī piedalījās sakopšanas talkā 5. maijā, kuras laikā gruntēja ēkas sienas, slīpēja un krāsoja logus, nogrāba volejbola laukumu, pārkrāsoja karoga mastu.

Liels paldies par atbalstu projektam arī vietējiem uzņēmējiem un saimniekiem.  

Naukšēniem tagad ir vēl viena moderna un skaista vieta, par kuru priecāties pašiem un par kuru pastāstīt citiem! Paldies Valmieras novada pašvaldībai par atbalsta iespējām, kas pieejamas ikvienam!

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Mammas var!” viena no dibinātājām un projekta iesniedzēja Alīna Pūce.
Fotogrāfijā – Graffiti HAWK, Alīna Pūce, Gundars Putniņš.