Naukšēnu sporta hallē aizvadīts nakts volejbola turnīrs formātā 4×4

Naukšēnu sporta hallē aizvadīts nakts volejbola turnīrs formātā 4x4

18. martā Naukšēnu sporta hallē tika aizvadīts nakts volejbola turnīrs formātā 4×4. Kopumā turnīrā reģistrējās maksimālais dalībnieku skaits 32, kas pirms turnīra sākuma pēc nejaušības principa tika salozēti 8 komandās. Turnīru komandas uzsāka divās apakšgrupās, pēc kurām tālāk izspēlējot divmīnusa sistēmu, gandrīz pēc 10 stundām tika noskaidroti turnīra uzvarētāji. Paldies dalībniekiem par izturību spēlējot līdz rītam, uz tikšanos citos pasākumos!

Rezultāti:

1. vieta komandai “Gliemeži” Justīne Buša, Sanita Pūpola, Ilmārs Duncis, Rolands Reiziņš

2. vieta komandai “Piektdienīši” Nora Alpeusa, Liene Mālniece, Kristaps Bērziņš, Miks Rakeckis

3. vieta komandai “Vardulēni” Ketija Vintēna, Marts Bičevskis, Eduards Lūsis, Ritvars Felkers