Naukšēnu deju kopa “Švunkas” Borgholzhausenā Vācijā

Deju kopa "Švunkas"

No 29. aprīļa līdz 3. maijam deju kopa Švunkas viesojās sadraudzības pilsētā Borgholzhausenā. Šāda iespēja, pateicoties Naukšēnu un Borgholzhausenas sadarbības līgumam, kurš tika noslēgts pirms septiņiem gadiem.

Brauciena laikā mēs iepazinām Borgholzhausenas pilsētu, Ravensburgas pils kompleksu, Bielefeldi un apmeklējām vairākus muzejus. Pēdējā viesošanās dienā apmeklējām Ziemeļreinas – Vestfālenes federālās zemes galvaspilsētu, iepazināmies ar parlamenta darbu un nodejojām divas dejas.

1. maijā ar deju programmu piedalījāmies Maija koka svētkos Borgholzhausenā un Hallē (Westf.). Ar savām dejām iepriecinājām arī pansionāta iemītniekus un darbiniekus.

    Viesošanās laikā satikām un iepazinām draudzīgus, zinošus un izpalīdzīgus cilvēkus.

    Pateicamies Naukšēnu sadraudzības grupai un Borgholzhausenas Draugu kopai par šo lielisko iespēju!

    Informāciju sagatavoja:
    Sarmīte Praudiņa,

    deju kopas “Švunkas”