Naukšēnos norisināsies tautas bumbas turnīrs

2.aprīlī Naukšēnu Sporta hallē plkst.10.00 norisināsies tautas bumbas turnīrs. Vai arī Tu tautas bumbu esi spēlējis pēdējo reizi skolas laikā? Laiks atsvaidzināt iemaņas un jautrā gaisotnē pavadīt sestdienas rītu. Piesakies uz turnīru, rakstot īsziņu 20212466 un norādot vārdu, uzvārdu.

2.aprīlī Naukšēnu Sporta hallē no plkst.10.00 norisināsies tautas bumbas turnīrs. Vai arī Tu tautas bumbu esi spēlējis pēdējo reizi skolas laikā? Laiks atsvaidzināt iemaņas un jautrā gaisotnē pavadīt sestdienas rītu. Piesakies uz turnīru, rakstot īsziņu 20212466 un norādot vārdu, uzvārdu.

Piedalīties aicināts ikviens interesents individuāli, ar draugiem vai ģimeni. Komandas tiks izveidotas pirms turnīra sākuma. Turnīram ir piemeklēta īpaša bumba, kas izslēdz traumas iespējas spēles laikā.