Nakts peldējums Valmieras peldbaseinā

Nakts peldējums

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros šī gada 24. septembrī jau trešo reizi Valmieras peldbaseinā notiks viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem – Nakts peldējums. Tā ietvaros Valmieras novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi mūzikas un īpaša apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, šogad Nakts peldējuma programma ir pielāgota mazākam dalībnieku skaitam (noteikts maksimālais skaits katrā grupā), vienlaikus piedāvājot vēl nebijušu izaicinājumu – dalību pusstundas peldējumā.

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 20.00-20.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 20.45-21.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 21.30-22.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 22.15-22.45.

Dalībniekus sagaida arī pārsteigumi – būs iespēja tikt pie lieliskām piemiņas balvām, piedalīties momentloterijā un laimēt balvas no Valmieras Olimpiskā centra. Tāpat arī katram pasākuma dalībniekam tiks piešķirts kupons, kas dos iespēju apmeklēt nosakaņu pasākumu “Gaismas mežs” Skaņākalna dabas parkā par puscenu!

Pērn Nakts peldējumā piedalījušies teju 800 dalībnieku, kopā nopeldot 750 250 metru. Pievienojies arī Tu – reģistrācija pieejama pasākuma mājaslapā: www.naktspeldejums.lv

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nakts peldējumu organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Latvijas Peldēšanas federāciju. Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu.