Bērni un jaunieši aicināti piedalīties vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometnē “Nāc burāt 2023!” Burtniekos

Bērni un jaunieši aicināti piedalīties vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometnē “Nāc burāt 2023!” Burtniekos

No 11. –14. jūlijam Burtniekos jau astoto gadu notiks vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas nometne “Nāc burāt 2023!”, Valmieras novada bērniem un jauniešiem piedāvājot lielisku iespēju apgūt un iemācīties burāt ar vējadēli, airēt ar SUP un kajakiem!

Dalībnieku vecums 11–17 gadi. Nometne Burtniekos norisināsies 4 dienas. Lūdzam ņemt vērā, ka šī ir dienas nometne, bez nakšņošanas, kas nozīmē to, ka no rīta vecāki dalībniekus atved uz nometni un vakarā ved mājās. Nometnes sākums 11. jūlijā plkst. 9.00 Burtnieku Kultūras centrā (Jaunatnes ielā 15). Visas četras dienas aktīvi darbosimies un apgūsim šos ūdens sporta un aktīvās atpūtas veidus. Dalībniekiem obligāta ir peldētprasme! Nodarbības notiek ūdenī, Burtnieka ezerā.

Dalības maksa nometnē 1 cilvēkam ir 120 eiro. Cenā iekļautas nodarbības, viss nodarbībām nepieciešamais inventārs (dēļi, buras, hidrotērpi, peldvestes, airi, kajaki, SUPI u.t.t) un ēdināšana vienreiz dienā (pusdienas).

Pieteikties nometnei iespējams, sūtot aizpildītu anketu (skenētu vai nofotografētu) uz e-pastu . Pārējie dokumenti jāiesniedz, ierodoties nometnē!

Saite uz nometņu mājaslapu ŠEIT.

Sīkāka informācija pa tel. 29127198. Nometnes organizators – biedrība “Ezerkrasts AZ”, Reģ.Nr. 40008158305, nometnes vadītājs Arnis Seņkāns (Nometņu vadītāja apliecība Nr.019-00006).

Nometne tiek organizēta ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu.

Tiekamies Burtniekos!

Informāciju sagatavoja: Arnis Seņkāns