Mūzikas festivāls “Tinte” papildina programmu

Mūzikas festivālā “Tinte” uz lielās skatuves uzstāsies mūzikas projekts "Lapsene", kuru pērn izveidoja mūziķis un radio dīdžejs Artis Dvarionas. Festivāls “Tinte” notiks 12.augustā Valmiermuižas pils parkā un kā vakara galvenie viesi minēti Gustavo un pagājušā gada Eirovīzijas uzvarētāji Kalush Orchestra no Ukrainas.

Mūzikas festivālā “Tinte” uz lielās skatuves uzstāsies mūzikas projekts “Lapsene”, kuru pērn izveidoja mūziķis un radio dīdžejs Artis Dvarionas. Festivāls “Tinte” notiks 12.augustā Valmiermuižas pils parkā un kā vakara galvenie viesi minēti Gustavo un pagājušā gada Eirovīzijas uzvarētāji Kalush Orchestra no Ukrainas.

Festivāla dalībnieku sastāvu papildina projekts “Lapsene”. Jau 11.maijā gaidāms Lapsenes debijas albums “Sākums” un vienlaikus tiks izdots arī albuma pavadsingls “Man nav bail”, kas tapis kopā Ozolu. Projekts “Lapsene” ir Arta Dvarionas atgriešanās uz mūzikas skatuves pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma. Pirmais singls “Tukšpauris” atzinīgi tika novērtēts Latvijas radiostaciju vidū. Savukārt Arti Dvarionas Latvijas mūzikas cienītāji iepazina pirms vairāk nekā 20 gadiem, kad viņš kļuva par grupu R.A.P. un TĀTĀTĀ solistu.

Uz festivāla “Tinte” galvenās skatuves kāps arī rolands če, ZEĻĢIS, Viņa un Age of Stones, savukārt deju teltī uzstāsies reperis Deniss un projekts KRATA. Pasākumā piedalīsies Latvijas labākie dīdžeji Egons Reiters, Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš, All-viss, Funky DJ Elegant, kā arī gaidāmi pārsteigumi.

Mūzikas festivāls “Tinte” notiks 12.augustā Valmieras novada Valmiermuižā. Iepriekšējo reizi festivāls “Tinte” notika 2019.gadā, pulcējot gandrīz 5000 apmeklētāju. Šogad pasākuma organizatori gatavojas uzņemt vairāk viesu.

Biļešu tirdzniecība jau ir sākusies, pirmās 1000 biļetes par īpašu cenu pieejamas AULA.LV.

Publicitātes informācija