Mūžībā devies Ēriks Roštoks (1928–2021)

Mūžībā devies Ēriks Roštoks (1928–2021)

Mūžībā devies Ēriks Roštoks, sporta skolotājs, treneris, sportiska dzīvesveida entuziasts, Goda valmierietis, Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma par mūža ieguldījumu sportā saņēmējs.

Ēriks Roštoks sniedzis nenovērtējamu ieguldījumu Valmieras sporta jomas attīstībā. Viņš bija pirmais Valmieras Bērnu sporta skolas direktors, pildījis Jāņa Daliņa stadiona direktora amata pienākumus, bijis Valmieras rajona Fiziskās kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs, daudzu sportistu skolotājs un treneris.

2011.gadā Ēriks Roštoks saņēmis Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu par mūža ieguldījumu sportā. 2018.gadā viņš saņēmis titulu Goda valmierietis par ieguldījumu Valmieras pilsētas sporta jomas attīstībā, par mīlestību pret sportu veicināšanu bērnu un jauniešu vidū, par aktīvu darbošanos, iesaistoties Valmieras sporta dzīvē.

Valmieras pilsētas pašvaldība izsaka visdziļāko līdzjūtību Ērika Roštoka tuviniekiem, viņu mūžībā pavadot.

Atvadīšanās no Ērika Roštoka notiks 4.jūnijā plkst.14.00 Kocēnu kapos.