MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieku ezeram 2022”

MTB velomaratons

16. jūlijā, Burtniekos norisinājās MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieku ezeram 2022”, kur piedalījās 85 dalībnieki. Sacensībās piedalīties bija ieradušies riteņbraucēji no visas Latvijas – Ogres, Rīgas, Jaunpiebalgas, Mālpils, Viļāni, Valmieras un citām vietām. Sacensības tika organizētas gan bērniem, gan pieaugušajiem, no 0,3 km pašiem mazākajiem līdz 49 km sporta klases riteņbraucējiem.

Saskaņā ar MTB velobrauciena nolikumu tika apbalvotas pirmās trīs vietas katrā vecuma grupā, seši ātrākie vīri un sešas ātrākās dāmas garākajā distancē.

Sporta klases 49 kilometru distancē uzvaru sīvā cīņā izcīnīja DAKO Ziemeļvidzemes riteņbraucējs Mārtiņš Puriņš un Ādaži Velo riteņbraucēja Renāte Rodionova. Tikmēr tautas klases distancē – 1 h braucienā – nepārspēta palika Velo Rīts riteņbraucēja Ieva Kalniņa un komandas Viens pats pārstāvis Viesturs Maslobojevs. Bērnu distancē uzvar burtnieciete Lelde Gredzena un Valmierietis Raiens Krastins.

Ar visiem sacensību rezultātiem varat iepazīties šeit

Sakām lielu paldies biedrībai “Sporta klubs “SportLat””, Burtnieku apvienības pārvaldei, Mazsalacas apvienības pārvaldei, biedrības “Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola” valdes priekšsēdētājam Ojāram Beķerim, Valmieras novada pašvaldības policijai, Valsts policijai Vidzemes reģiona pārvaldei, SIA “Burtnieku Zirgaudzētava” vadītājam Jānim Jurašam, Z/S “Druvas”, Mazsalacas apvienības.

Foto autors: Jānis Puķītis