Motosporta attīstībai – Jā!

Biedrība “Vēja brāļu ordenis Stakeln” pagājušajā vasarā uzsāka īstenot projektu, kura mērķis bija iesaistīt izglītojošās aktivitātēs un piesaistīt aktīvam dzīvesveidam vietējo sabiedrību, nodrošinot motosporta popularizēšanu un veicinot tā attīstību.

Lai sasniegtu mērķi tika pārbūvēta ēka Trikātas ielā 1a, Strenčos, to pilnībā pielāgojot motokluba mājas atbilstošai izmantošanai. Kā rezultātā motokluba mājā tapusi telpa dažādu pasākumu norisei, kas tiks izmantota ar motosportu saistītu aktivitāšu organizēšanai. Jau pagājušā gada rudenī vietējā sabiedrība tika plašāk iepazīstināta ar biedrību, tās darbību un turpmākajiem plāniem, pie motokluba ēkas rīkojot pasākumu “Vējiem līdzi!”, kas bija draudzīgs arī ģimenēm ar bērniem – norisinājās radošas aktivitātes, bija iespēja apskatīt motociklus un nofotografēties pie tiem, notika veiklības braukšanas sacensības un bija iespēja vizināties ar motocikliem.

Projekts tika īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansiālu atbalstu (ELFLA). Projekta kopējais finansējums: 5 000,00 EUR, ELFLA atbalsts: 4 500,00 EUR, pašvaldības līdzfinansējums: 500,00 EUR.

Projekta vadītājs, biedrības “Vēja brāļu ordenis Stakeln” valdes loceklis

Māris Ozols