Michelin Guide restorānu ceļvedī iekļauts restorāns Akustika Valmierā!

21. novembrī tika paziņoti Latvijas restorāni, kas guvuši atzinību no Michelin Guide un iekļuvuši pasaulē novērtētākajā restorānu ceļvedī. Pēc rūpīga inspektoru izvērtējuma, sarakstā iekļauti 26 restorāni, kas izceļas ar īpašu spēju radīt mākslu kulinārijas un viesmīlības pasaulē – to starpā arī restorāns Akustika Valmierā. Lepojamies ar Akustikas komandas pelnīti iegūto augsto novērtējumu!

Restorāns atrodas senā Valmieras pasta un telegrāfa ēkā un tā kodolu veido draugi –  pieredzes bagāti nozares profesionāli. Viņi kopā, apvienojot zināšanas un mīlestību pret savu darbu, radījuši siltas atmosfēras piepildītu vietu, kur ļauties gan gastronomiskajam, gan kultūras baudījumam.

Akustikas pavāri piedāvā jauna koncepta ēdienkarti, no kuras ikkatrs viesis var sakombinēt savu maltīti pats, tādējādi paverot iespēju izbaudīt garšu kombināciju dažādību. Te pieejams daudzpusīgs dzērienu klāsts, kas neatstās vienaldzīgus pat izsmalcinātākos garšu lietpratējus.

Michelin Guide ir starptautiski atpazīstamākais un prestižākais restorānu ceļvedis pasaulē, kas ir uzticams palīgs gurmāniem un tūristiem, it īpaši tiem, kuri vietas apskata vadoties pēc citu vērtējumiem. Latvijas restorānu iekļūšana šajā ceļvedī ir nozīmīgs pagrieziena punkts vietējā tūrisma attīstībā un restorānu kultūras izaugsmē.

Šī ceļveža inspektori vērtē restorānu piedāvātās virtuves kvalitāti, vadoties pēc pieciem starptautiskajiem kritērijiem: produktu kvalitātes, pavāru meistarības un gatavošanas tehnikas, garšu harmonijas, šefpavāra personības, kas atspoguļojas pasniegtajā ēdienā un nemainīgas ēdienkartes kvalitātes.

Informāciju sagatavoja: Linda Zīle, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mārketinga speciāliste, mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv