Meklē aktierus izglītības projekta filmēšanai

Biedrība “Studijteātris Svētuguns” ar panākumiem darbojas kopš 2014. gada, nodrošinot kvalitatīvus izglītības pakalpojumus gan klātienē, gan tiešsaistē.

Pašlaik biedrība aktīvi strādā pie unikāla tiešsaistes kursa “Teātra māksla” resursu filmēšanas, tādēļ meklē aktierus un aktrises vairāku pamācības video filmēšanai. Filmēšana tiks organizēta vienu vai divas dienas. Dalība šajā nacionālā līmeņa projektā ir lieliska iespēja bez maksas mācīties pie Latvijas labākajiem meistariem un gūt vērtīgu pieredzi, kas noder karjeras veidošanai un savas radošās personības popularizēšanai. Video resursus lietos teātra mākslas speciālisti, tai skaitā pedagogi, topoši aktieri un režisori visā Latvijā.

Lai pieteiktos atlases konkursā, līdz 30. novembrim jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Reģistrācija ir pieejama kandidātiem no 16 gadu vecuma. Biedrība sazināsies ar visiem kandidātiem un pārliecinošākos aicinās uz tiešsaistes intervijām.

Informāciju sagatavoja:
Indars Kraģis, komunikācijas, izglītības un mākslas speciālists, lektors un autors
E-pasts:
Tālr. 25514384