Medicīnas speciālisti, Jūsu palīdzība ir nepieciešama slimnīcās!

Sakarā ar Covid-19 pacientu straujo pieplūdumu un saslimušo smago slimības gaitu, slimnīcās arvien krasāk izjūtama personāla nepietiekamība un darbinieku pārgurums.

Mēs vēršamies pie visiem un katra, kas studējis medicīnu un praktizējis ārstniecībā – jūs varat palīdzēt glābt dzīvības! Varbūt esi pensionēta māsa, varbūt pārkvalificējusies māsa, kuras darbavieta kosmētiskajā kabinetā šobrīd slēgta, varbūt topošais ārsts vai aptiekas darbinieks ar izpratni par pacientu aprūpi. Aicinām komandā palīgus ne tikai darbam Vidzemes slimnīcā Valmierā, bet arī mūsu sadarbības slimnīcās – Cēsu klīnikā, Limbažu slimnīcā un Alūksnes slimnīcā. Ar savu pieredzi un prasmi jūs esat ļoti, ļoti vajadzīgi!

aicina Vidzemes slimnīca.

Sīkāka informācija: 

  • www.vidzemesslimnica.lv;
  • ārstnieciskās direktores tālr. 29337763;
  • galvenās māsas tālr. 29258442;
  • Personāla vadības daļas vadītājas tālr. 29443898, e-pasts .