Mazsalacas sportistēm panākumi Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

12.martā Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisinājās Latvijas čempionāta trešais posms distanču slēpošanā, kur jauniešu un veterānu grupas sacentās stafetēs, kur katrā komandā bija trīs dalībnieki, kuri visi savu posmu veica brīvajā stilā. Labus rezultātus uzrādīja Mazsalacas pārstāves.

12.martā Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisinājās Latvijas čempionāta trešais posms distanču slēpošanā, kur jauniešu un veterānu grupas sacentās stafetēs, kur katrā komandā bija trīs dalībnieki, kuri visi savu posmu veica brīvajā stilā. Labus rezultātus uzrādīja Mazsalacas pārstāves.

Mazsalaciete Laura Auziņa, kura sacensībās pārstāvēja Cēsu pilsētas Sporta skolu (CSPP), kopā ar pārējām komandas dalībniecēm Anniju Krieviņu un Amēliju Zaķi distanču slēpošanas stafetē S14 grupā ieguva 1.vietu.

Savukārt 15 km garajā distancē klasiskajā stilā ar kopēju startu mazsalaciete Elizabete Slotiņa, kura sacensībās pārstāvēja CSPP, ieguva 4.vietu.

Ar visiem sacensību rezultātiem varat iepazīties šeit.