Mazsalacas dzimšanas dienā aicina piedalīties jautājumu – atbilžu spēlē

Kā radies Mazsalacas nosaukums? Cik ielu ir Mazsalacā? Uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem aicinām rast atbildi jautājumu – atbilžu spēlē.

Noteikumi:

  • Viens spēlētājs spēlē piedalās vienu reizi;
  • Spēle pieejama, noskenējot QR kodu vai atverot saiti;
  • Trīs uzvarētāji iegūs balvu no Mazsalacas Kultūras centra – divas biļetes uz jebkuru pasākumu Mazsalacas Kultūras centrā, kas notiks 2022. gadā;
  • Balvas ieguvējs tiks noteikts pēc nejaušības principa, nosakot no tiem dalībniekiem, kuri uz visiem jautājumiem atbildējuši pareizi, kā arī precīzi norādījuši vārdu, uzvārdu un e-pastu (pēdējā spēles laukumā). Uzvarētājus paziņos 11. februārī plkst.12.00 Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā, kā arī individuāli sazinoties ar uzvarētāju.

Jāpiemin, ka Mazsalacas Kultūras centra logos skatāma izstāde “Mazsalaca cauri laikiem”. Video skatāms šeit.

Par Mazsalacas dibināšanas gadu tiek atzīts 1861. gads, bet 1928. gada 11. februārī tika piešķirtas pilsētas tiesības. 2022. gadā, gana atturīgajā un noslēgtajā laikā, mēs svinam savas pilsētas 94. dzimšanas dienu.

Laika lokos esam mainījušies gan paši, gan arī mūsu pilsēta – kā redzams senajās un mūsdienu fotogrāfijās. Ar Mazsalacu esam auguši, pielāgojušies laika ritumam un vajadzībām.

Šis laiks ir pārdomu, jaunu meklējumu, zaudējumu un pārmaiņu laiks, taču, dzīvojot šeit – vietā, kur plūst Salaca un atbalsojās Skaņaiskalns – te sākas mūsu mājas, ģimene un draugi.

Savai pilsētai vēlam nerimstošu degsmi un izaugsmi, lai katrs iedzīvotājs sajūt piederību šai vietai un lai viesi vienmēr saņem patiesu un neviltotu prieku šeit atgriezties!

Priecīgu dzimšanas dienu, Mazsalaca!

Informāciju sagatavoja:
Alīna Veidemane,
Mazsalacas Kultūras centrs