“Mazsalacas aplis 2022”

Mazsalacas aplis 2022

25. jūnijā Mazsalacā norisinājās velokrosa sacensības “Mazsalacas aplis 2022”, kurās piedalījās 58 dalībnieki. Vairākums dalībnieku bija Valmieras novada iedzīvotāji (Vecate, Burtnieki, Mazsalaca, Valmiera un Kocēni), bet bija prieks redzēt dalībniekus arī no Alūksnes, Dobeles un Valkas.

Jaunākie sacensību dalībnieki, DIP DAP braucēji, sacentās ap 220 m garā distancē, kur nepārspēti palika Mārcis Rubiks, Kārlis Jānis Rokpelnis un Zemgus Vidovskis. Savukārt pārējie dalībnieki mērojās spēkos 4 km garā apļa distancē, kur katrai vecuma grupai bija noteikts kontrollaiks, kurā jāveic pēc iespējas vairāk apļi. Vislielākā konkurence bija V grupā, tas ir, vīrieši vecumā no 1988. līdz 2003. gadā dzimušie.

No visiem dalībniekiem visvairāk apļus 60 minūtēs veica Roberts Slotiņš un brāļi Zviedri – Nauris un Rainers.

Iepazīsties ar sacensību rezultātiem un foto attēliem!