Mazsalacā notiks “Zaļā dzelzceļa skrējiens”

Zaļā dzelzceļa skrējiens

29. jūnijā, Pēterdienā, biedrība “Daba mūs sauc” aicina visus sporta entuziastus un pārgājiena cienītājus uz skriešanas un nūjošanas sacensībām “Zaļā dzelzceļa skrējiens”. Maršruts vedīs pa Mazsalacas bijušo dzelzceļa līniju Rīga – Rūjiena, būs iespēja aplūkot Valtenberģu muižu un tās parku, kā arī izskriet un izstaigāt Skaņkalnes Lībiešu pilskalna takas.

Katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev piemērotu distanci:

  • Tautas distanci skriešanā un nūjošanā (distances garums ~ 6km)
  • 13 km distanci skriešanā un nūjošanā

*nūjošanas distancei laika limits 3h

Pēc sacensībām dalībniekiem un to līdzjutējiem būs iespēja baudīt komandas “Daba mūs sauc” zupu, kas būs pagatavota atbilstoši laikapstākļiem.

Dalībnieku pieteikšanās iepriekš, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 28. jūnija plkst. 12.00. Sacensību dienā pēdējā brīža reģistrācija un numuru izsniegšana no plkst. 10.00 līdz 10.50. Starts/finišs plkst. 11.00 pie Valtenberģu muižas.

Ar nolikumu iepazīsties: ŠEIT

Skriešanas un nūjošanas sacensības organizē biedrība “Daba mūs sauc” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību. Plašāka informācija: Druvis Ruciņš (28446083) un Diāna Krastiņa (20264676).