Mazsalacā būs tikšanās ar psihoterapijas speciālisti Ilzi Graudiņu-Akmeni

Ko mēs zinām par savu un citu garīgo veselību? Kādi ir mūsu stereotipi par psihiatrisko klīniku un tās pacientiem? Aicinām uz tikšanos ar psihodinamiskās psihoterapijas speciālisti un vairāku grāmatu autori Ilzi Graudiņu-Akmeni 18. aprīlī plkst. 17.00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkā.

Ko mēs zinām par savu un citu garīgo veselību? Kādi ir mūsu stereotipi par psihiatrisko klīniku un tās pacientiem? Aicinām uz tikšanos ar psihodinamiskās psihoterapijas speciālisti un vairāku grāmatu autori Ilzi Graudiņu-Akmeni 18. aprīlī plkst. 17.00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkā.

Kopīgā sarunā uzzināsim vairāk ne tikai par viņas jaunāko grāmatu un tās tapšanas procesu, bet arī meklēsim atbildes uz jautājumiem par mūsu sabiedrības garīgo veselību.

Ilzes Graudiņas-Akmenes jaunākais romāns “Šeit nav nekāda bēdu leja” stāsta par psihiatriskās slimnīcas ikdienu un attiecībām starp darbiniekiem un pacientiem.

Norise ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Zane Jeske,
Mazsalacas pilsētas bibliotēkas vadītāja