Mazsalacā aicina pieteikties dalībai viedokļnīcās “#EsunCiti” – nodarbībās sevis pilnveidošanai

Sevis pilnveidošana

Lai Covid-19 pandēmijas laikā un arī, uzsākot jaunu gadu, palīdzētu saglabāt garīgo līdzsvaru un psiholoģisko labsajūtu, Mazsalacā un tās apkārtnē dzīvojošie iedzīvotāji tiek aicināti uz izglītojošām, izzinošām nodarbībām sevis pilnveidošanai – viedokļnīcām “#EsunCiti”. Sešas nodarbības organizē biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Viedokļnīcas “#EsunCiti” noritēs projekta “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas” ietvaros, lai lauku apvidus iedzīvotāji izglītojošā nodarbību ciklā apgūtu jaunas zināšanas, stiprinātu pašapziņu, kā arī –  lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

Psiholoģiskā atbalsta nodarbību laikā dalībnieki izzinās kopējo emocionālo fonu, uzklausīs dažādus viedokļus, identificēs sev aktuālās tēmas, strādās ar šīm tēmām, apzinās resursus, kuros var meklēt palīdzību, kā arī izvirzīs nākotnes plānus.

Tikšanās viedokļnīcās “#EsunCiti” notiks tiešsaistē 2022. gada 12., 19., 26. janvārī un 2., 9., 16. februārī no plkst. 19.00 līdz 21.00. Nodarbības vadīs psiholoģijas speciāliste, mediatore, krīzes intervences konsultante Daiga Jēkabsone.   

Nodarbību programmā:

  • iepazīšanās, emocionālais fons un darbs ar sajūtām, dažādu viedokļu uzklausīšana, uztvere un to pieņemšana sociumā;
  • aktuālo tēmu identificēšana;
  • darbs ar grupai aktuālajām tēmām;
  • meklēšana, darbs ar resursiem un to nostiprināšana;
  • kopsavilkums, nākotnes plāni, darbs ar sevi, atgriezeniskā saite.

Laipni aicināti visi interesenti!  Dalība – bezmaksas! Vietu skaits – ierobežots, tādēļ aicinām laikus pieteikties!

Pieteikšanās dalībai viedokļnīcās “#EsunCiti” un plašāka informācija – Alīna Veidemane: tālr. 26645713 vai e-pasts .

Papildu informācija:
Lauma Celma, tālr. 29822258
E-pasts
http://www.sadarbibasplatforma.lv/

Pilnveidošanas nodarbības