Mazs pasažieris- liela uzmanība!

Iestājoties tumšajiem rudens vakariem, Autotransporta direkcija (ATD) aicina pievērst uzmanību mazākajiem sabiedriskā transporta pasažieriem, tādēļ visu oktobri tiek rīkota kampaņa “Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!”. Kampaņas laikā, š.g. 19. oktobrī, pirmo reizi visā Latvijā tika aizvadīta Bērniem drošas pārvietošanās diena! Bērniem drošas pārvietošanās diena organizēta, ņemot vērā, ka bērniem vēlaizvien ir nepietiekamas zināšanas par drošu braukšanu sabiedriskajā transportā, kā arī drošu rīcību problēmu gadījumos sabiedriskajā transportā un uzvedību ceļu satiksmē.

Kampaņā “Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!” tiek aicināti piedalīties visi ceļu satiksmē iesaistītie – bērni, skolotāji, vecāki, transportlīdzekļu vadītāji, policija un citi pasažieri, lai atgādinātu, ka katram ir sava loma un atbildība, kā rīkoties dažādās situācijās, kas saistītas ar bērnu drošību uz ceļa.

Bērniem drošas pārvietošanās diena ir pirmā šāda veida ATD iniciatīva, kas turpmāk tiks atzīmēta katru gadu. Drošības diena tiek rīkota ar mērķi aktualizēt ceļu satiksmes drošības pasākumus, lai stiprinātu bērnu zināšanas par drošu braukšanu sabiedriskajā transportā un uzvedību ceļu satiksmē.

Plašāka informācija kampaņu:
Daniela Domiņa
“Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!” projekta vadītāja
Mob.: 27156472
E-pasts: