Matīšos notiks 41. zibensturnīrs futbolā

Matīšu zibensturnīrs

Atzīmējot Matīšu futbola 100. dzimšanas dienu, 3. augustā plkst. 10.00 biedrība “Sporta klubs “Matīši”” aicina uz Matīšu zibensturnīru!

Pateicoties turnīra dibinātājam, sporta entuziastam un ilggadējam Matīšu sporta dzīves organizatoram Jānim Kļaviņam, šogad Matīšu galvenais vasaras notikums norisināsies jau 41. reizi, tā popularizējot 11:11 futbolu Valmieras novadā un Latvijā, kā arī saliedējot futbolistus un sporta entuziastus savā starpā.

Lai sportiskās aktivitātēs tiktu iesaistīti arī futbola turnīra atbalstītāji, ģimenes un draugi, vienlaicīgi būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, kurās varēs pārbaudīt savu veiklību, precizitāti, spēku un veiksmi. Ar sporta spēļu nolikumu aicinām iepazīties ŠEIT.

No plkst. 11.00 mazākie dalībnieki varēs izpriecāties arī piepūšamajās atrakcijās. Savukārt vakara noslēgumā – Matīšu estrādē notiks zaļumballe kopā ar grupu “Vēja muzikanti” (ieejas maksa 5 EUR).

Pieteikšanās futbola turnīram notiek līdz 31. jūlijam, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu vai zvanot pa tālr. nr. 29493325 un norādot komandas nosaukumu un komandas sastāvu. Zibensturnīra nolikums apskatāms ŠEIT.

Dalības maksa no komandas: 50 EUR.

Tiekamies Matīšu vasaras nozīmīgākajā sporta notikumā!