Martā Valmieras teātrī pirmizrāde stāstam par leģendāro 1985. gada “Pērkons” koncertu un notikumiem pēc tā

Uzsākta Valmieras teātra marta repertuāra biļešu tirdzniecība. 15.martā pirmizrādi piedzīvos dramaturģes Ances Muižnieces, režisora Jāņa Znotiņa, scenogrāfes Pamelas Butānes kopdarbs iestudējumā jauniešiem “Mēs, roks, sekss un PSRS”, kas stāsta par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu

Uzsākta Valmieras teātra marta repertuāra biļešu tirdzniecība. 15.martā pirmizrādi piedzīvos dramaturģes Ances Muižnieces, režisora Jāņa Znotiņa, scenogrāfes Pamelas Butānes kopdarbs iestudējumā jauniešiem “Mēs, roks, sekss un PSRS”, kas stāsta par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu.

Trīs draugi – septiņpadsmitgadīgie Andrejs, Vizma un Uģis – klausās mūziku, cenšas atrast savu vietu dzīvē, risina attiecības cits ar citu, ar savām ģimenēm un komunistisko režīmu. Viņu alkas pēc neatkarības no vecāku un iepriekšējo paaudžu uzskatiem un kontroles sakrīt ar lielajām, kolektīvajām, gaisā jūtamajām alkām pēc pārmaiņām un brīvības. Izrādē skanēs arī “Pērkona” mūzika, katrai dziesmai kļūstot par nozīmīgu daļu no stāsta.

Lomās: Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Klinta Reinholde, Sandis Runge.

Marta repertuārā arī izrādes “Mans tēvs – Pīters Pens”, “Liesmojošā tumsa”, “Es neesmu klaviernieks”, “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?”, “Visas labās lietas”, “Labie cilvēki” un “Ģimene”. Ar pilnu marta repertuāru var iepazīties un biļetes iegādāties www.vdt.lv un visās “Biļešu paradīze” kasēs.

Teātra rekonstrukcijas darbu dēļ izrādes teātrī joprojām notiek tikai Apaļajā zālē.

!! Vēršam skatītāju uzmanību, ka būvniecības procesa dēļ jārēķinās ar atsevišķās neērtībām – ieeja teātrī no Ziloņu ielas puses, uzturēšanās tikai Apaļajā zālē, autostāvvietu skaits pie teātra ir samazināts, labierīcības atradīsies ārpus teātra telpām. Aicinām ierasties ne ātrāk kā 30 minūtes pirms izrādes sākuma.

Informācijai:
Marta Cekule,
Valmieras teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste