Notiks Mamanet dienas nometne un aktivitātes ģimenēm

Mamanet dienas nometne

30. septembrī no plkst. 10.00 Valmieras Viestura vidusskolā notiks Mamanet dienas nometne un dažādas sportiskas un izglītojošas aktivitātes visai ģimenei.

Diena sāksies ar Valmieras Sporta veselības centra sporta speciālista Gunta Jansona izglītojošu lekciju par pirmsspēles un pēcspēles komandas rutīnas darbībām, to nozīmi sportiskajā sniegumā. Savukārt plkst. 11.00 par sportistu iesildīšanās un atsildīšanās nozīmi traumu profilaksē pastāstīs Valmieras Sporta veselības centra fizioterapeite Elīza Liene Kānīte.

Kad teorētiskas zināšanas par sportošanu būs iegūtas, tās pielietot aicinās sporta organizators Gundars Putniņš kopā ar Mamanet Valmiera komandu. Dāmām, kuras būs atnākušas pirmo reizi – izstāstīs, parādīs un iedrošinās Mamanet spēlei, bet dalībnieces, kuras jau ir iepriekš apguvušas spēli, padalīsies ar dažādiem ieteikumiem treniņu procesā un sacensībās.

Lai spēlētu Mamanet, nav nepieciešamas īpašas prasmes vai fiziskā sagatavotība. Mamanet devīze ir – “katra mamma var!”, tieši tādēļ tā iemanto aizvien lielāku popularitāti sieviešu vidū. Mamanet ir ļoti līdzīgs volejbolam, spēle notiek volejbola laukumā ar 6 dalībniecēm katrā laukuma pusē, taču bumba nav jāatsit, bet jānoķer rokās, pirms tā tiek nodota nākamajai spēlētājai.

Vienlaikus Mamanet nometnei, turpat Valmieras Viestura vidusskolas sporta hallē, ikvienai ģimenei jau no plkst. 10.00 būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. Uzdevumu stacijās varēs pārbaudīt savus spēkus kornholā, šķēršļu stafetē, boulingā, basketbola metienos, florbola metienos, sacensties, balansējot uz līdzsvara dēļa un svara noturēšanā aktivitātē “spēka mitriķis” u.c. Par veselīgiem uztura ieradumiem varēs uzzināt īpašā aktivitātē, zināšanas sporta jomā pārbaudīt sporta viktorīnā, bet par jautru atmosfēru pasākumā rūpēsies sportiskais zaķis ar savu draugu, kuri būs sagatavojuši īpašus pārsteigumus!

Dalībniekiem būs sarūpētas veselīgas balviņas no Valmieras novada ražotājiem, bet dienas noslēgumā notiks izloze, kur varēs iegūt Eiropas Sporta nedēļas suvenīrus par piemiņu no aktīvās dienas un šī gada Eiropas Sporta nedēļas.

 Aicinām ierasties ērtos, sportiskos apģērbos un maiņas apavos, ko pārvilkt, dodoties sporta zālē!