Mājražotājus un amatniekus gaida pieredzes apmaiņa un tirgus Apē

Apes Amatu māja

Smiltenes novada pašvaldība projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu” ietvaros organizē divu dienu pasākumu 2023.gada 23. un 24. septembrī. Apē, Smiltenes novadā.

23. septembrī notiks seminārs – diskusija “Strādāt gudrāk nevis smagāk” un pieredzes apmaiņa Apē. Paredzēta iepazīšanās ar jaunatklāto Apes Amatu māju, kopiestrādes telpu apskate, tikšanās un pieredzes apmaiņa ar amatnieku studijas “Ape” dalībniecēm, zīmola “Robby dizains” radītāju Danu Poļaku, biedrības “Radošo ideju centrs” dalībniecēm un zīmola “Zīle” radītāju Aivu Zīli.

24. septembrī paredzēta piedalīšanās Pierobežas Rudens gadatirgū Apē, kā arī būs iespēja apmeklēt Apes Amatu māju un darboties kopā ar amatniekiem dažādās meistarklasēs.

Pasākumu programma

Aicinām Valmieras novada amatniekus un mājražotājus pieteikties dalībai iepriekš minētajā pasākumā 23. vai 24. septembrī, zvanot Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Gunai Ķiberei pa tālruni 29464888 vai rakstot e-pastā: " target="_blank" rel="noreferrer noopener">

Dalības maksas, kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas un tirdzniecības vietas nodrošinās Smiltenes novada pašvaldība.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Attēlā – Apes Amatu māja