Mājražotājus un amatniekus aicina uz aktivitātēm Smiltenes novadā

No Hobija uz Biznesu

Smiltenes novada pašvaldība projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu” ietvaros organizē divu dienu pasākumu 2023.gada 23. un 24. septembrī. Seminārs – diskusija “Strādāt gudrāk nevis smagāk” un pieredzes apmaiņa Apē, Smiltenes novadā. Paredzēta iepazīšanās ar jaunatklāto Apes Amatu māju un piedalīšanās Pierobežas Rudens gadatirgū Apē.

Pasākumu programma

Aicinām Valmieras novada amatniekus un mājražotājus pieteikties dalībai iepriekš minētajā divu dienu pasākumā, zvanot Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Gunai Ķiberei pa tālruni 29464888 vai rakstot e-pastā: " target="_blank" rel="noreferrer noopener">

Dalības maksas, kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas un tirdzniecības vietas nodrošinās Smiltenes novada pašvaldība.

Šī publikācija ir sagatvota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.