Mājražotājus un amatniekus aicina gūt pieredzi Smiltenes novadā

Smiltenes novads

Smiltenes novada pašvaldība projekta Nr. LVIII-055 “No hobija uz biznesu” ietvaros organizē divu dienu pasākumu 2023.gada 10. un 11. augustā “Meistarklases un pieredzes apmaiņa “Hobijs-Bizness” Smiltenes novadā.

Aicinām Valmieras novada amatniekus un mājražotājus pieteikties dalībai iepriekš minētajā divu dienu pasākumā, zvanot Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Gunai Ķiberei pa tālruni 29464888 vai rakstot e-pastā: " target="_blank" rel="noreferrer noopener">

Dalības maksas, kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas nodrošinās Smiltenes novada pašvaldība.

Pasākumu programma

Eiropas Savienība

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli