Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Pavasara tirdziņā Valmierā

Katru dienu arvien vairāk jūtam tuvojamies košu, saulainu un darbīgu pavasari, tādēļ ar lielu prieku 23. aprīlī plkst. 10.00-15.00 Pavasara tirdziņā Vecpuišu parkā, Valmierā aicinām visus – gan Valmieras, gan citu novadu mājražotājus un amatniekus celt galdā savus gardos, skaistos, praktiskos un izlolotos darinājumus. Pavasara tirdziņa dalībnieku rindās īpaši vēlamies redzēt dārzkopības preču un stādu tirgotājus, kas priecētu gan valmieriešus, gan pilsētas viesus.

Tirgotāji aicināti pieteikties Pavasara tirdziņam līdz 11. aprīlim, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu. Pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas, lūdzam rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu.

Pieteikuma anketa

Tirdziņa nolikums

Jautājumu gadījumā tirgotājus aicinām sazināties ar Valmieras Kultūras centra projektu vadītāju Sintiju Milbergu, sūtot e-pastu: vai zvanot pa tālruni 20436868.
Pavasara tirdziņu organizē Valmieras Kultūras centrs.