Mainīti siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi Valmieras novada Bērzaines ciemā

siltumenerģija

No 1. marta stājās spēkā sabiedrība ar ierobežotu atbildību “KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” jaunie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi, kuri paredz izmaiņas ražošanas, pārvades un sadales, tirdzniecības tarifos Bērzaines ciemā, Bērzaines pagastā, Valmieras novadā:

  • siltumenerģijas ražošanas tarifs 60,52 EUR/MWh;
  • siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs 11,56 EUR/MWh;
  • siltumenerģijas tirdzniecības tarifs 7,21 EUR/MWh;
  • siltumenerģijas gala tarifs 79,29 EUR/MWh.

Katrs dzīvokļa īpašnieks maksā par dzīvoklī patērēto un pārējo siltumenerģiju proporcionāli patērētāju apkures platībām.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr. 28 ir pieejams šeit.

Detalizēta informācija par apstiprināto ūdenssaimniecības tarifu pieejama sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Kocēnu komunālā saimniecība” birojā Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā vai mājaslapā www.kks.koceni.lv.

Foto: www.canva.com