Mainīta VTUA apmeklētāju pieņemšana Vidzemes reģionā

VTUA reģions

Lai iedzīvotājiem uzlabotu pakalpojumu saņemšanas iespējas un optimizētu pieejamos resursus, laikā, kad strauji augušas izmaksas, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk – VTUA) ar 2023. gada 1. janvāri apvienos Vidzemes un daļu Rīgas reģiona nodaļu birojus. Apvienošanas mērķis ir vairāk veicināt individuālu pakalpojumu sniegšanas pieeju izbraukumā, tā radot klientam ērtu iespēju saņemt pakalpojumus traktortehnikas atrašanās vietā un sev ērtā laikā.

Valmieras, Valkas, Cēsu un Limbažu novada iedzīvotāji, kuri vēlēsies VTUA pakalpojumus saņemt birojā klātienē, turpmāk to varēs izdarīt Vidzemes reģiona nodaļas birojā Valmierā, savukārt Gulbenes, Alūksnes, Balvu un Madonas novada iedzīvotāji –  Vidzemes reģiona nodaļas birojā Gulbenē, kā arī  jebkurā citā Latvijas valstspilsētā vai novada centrā, kurā atrodas VTUA klientu apkalpošanas birojs.

Turpmāk Vidzemes reģionā, iepriekš piesakot traktortehnikas pakalpojumu, būs jāzvana pa vienoto tālruni: +371 25594590 vai jāsazinās elektroniski uz e-pasta adresēm:  vai . Savukārt klientu apkalpošana birojos tiks organizēta katru darba dienu (izņemot piektdienās) plkst. 08.30 – 12.00 un 12.30 – 17.00.

Paralēli VTUA organizē sarunas ar Vidzemes reģiona administratīvo teritoriju pašvaldībām par sadarbību, lai rastu iespēju iedzīvotājiem klātienē reizi nedēļā piedāvāt pakalpojumus pašvaldību klientu apkalpošanas centros. Tiklīdz tiks panākta vienošanās, klienti tiks atsevišķi informēti.

Tāpat VTUA aicina izmantot iespēju pakalpojumus pieteikt attālināti, vienotā Zemkopības nozares e-pakalpojumu ekosistēmā – koplietošanas portālā, kurā tiek piedāvāti arī citi zemkopības nozares e-pakalpojumi.