Mainījies pašvaldības informatīvā izdevuma izplatītājs Valmierā

No šī gada novembra iepirkuma procedūras rezultātā mainījies Valmieras novada pašvaldības bezmaksas informatīvā izdevuma izplatītājs Valmieras valstspilsētas administratīvajā teritorijā – turpmāk izdevumu izplatīs SIA “RELLER”.

Savukārt Valmieras novada administratīvā teritorijā, izņemot Valmieras valstspilsētu, izdevuma ievietošanu visās privātmāju, dzīvokļu un juridisko personu pastkastītēs turpinās veikt VAS “Latvijas Pasts” pastnieki.

Pašvaldības izdevuma izplatīšanas periods ir katra mēneša pēdējā pilnā darba nedēļa – no pirmdienas līdz piektdienai. Šomēnes – no 21. līdz 25. novembrim.

Aicinām iedzīvotājus informēt pašvaldību, ja savā pastkastītē nesaņemat informatīvo izdevumu, zvanot pa tālr. 64207150 vai rakstot uz e-pasta adresi . Izplatīšanas darba uzdevums paredz informatīvā izdevuma izplatīšanu visās Valmieras novada privātmāju, dzīvokļu un juridisko personu pastkastītēs. Tāpat aicinām informēt pašvaldību, ja izdevumu drukātā veidā nevēlaties saņemt.

Izdevuma elektronisko versiju lasiet šeit.