Maija mēnesī norisināsies bezmaksas cilpošanas spēle “Eiropa Vidzemē”

Maija mēnesī norisināsies bezmaksas cilpošanas spēle “Eiropa Vidzemē”

No 1. maija EUROPE DIRECT Vidzeme kopā ar cilpo.lv organizē cilpošanas spēli “Eiropa Vidzemē”. Tās ietvaros vidzemnieki aicināti piedalīties interaktīvā pastaigā, esot kustībā un vienlaikus uzzinot interesantus faktus par vidzemnieku izmantotajām iespējām, ko devusi Eiropas Savienība. Galvenais priekšnoteikums dalībai spēlē – stabils interneta pārklājums.

Lai spēlētu spēli “Eiropa Vidzemē”, lejupielādē lietotni LOQUIZ. Spēles piekļuves dati – lietotājvārds: vidzeme2022; parole: eiropa2022.

Svarīgi, ka spēlē var piedalīties jebkurš Vidzemes iedzīvotājs vai viesis un tā darbojas visā Vidzemē. Dodoties pastaigā pa sevis izvēlētu maršrutu, ik pēc noietiem 80 līdz 120 metriem uz ekrāna parādīsies jautājums. Jautājumi sakārtoti CILPĀS. Katra mazā jautājuma atbilde veido CILPAS atbildi. Uzskatāmākam piemēram blakus atrodams arī attēls.
Ja spēles laikā kāds no jautājumiem neveras vaļā, tad mēģini pilnībā aizvērt aplikāciju un atvērt to no jauna. Pēc atvēršanas, spied uz izvēlnes “Turpināt iepriekšējo spēli”.

Kaut arī cilpošanas spēle ir bezmaksas, aicinām dalību neatlikt uz pēdējo brīdi, jo tai ir ierobežots dalībnieku skaits. Spēlē būs pieejama līdz tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Aktivitāte organizēta projekta “EUROPE DIRECT Vidzeme” ietvaros. EUROPE DIRECT Vidzeme, ar filiālēm Cēsīs un Valmierā, galvenais uzdevums ir sniegt iedzīvotājiem Vidzemē savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. Tā darbības ilgums plānots līdz 2025. gadam.

Kontaktinformācija saziņai:
EUROPE DIRECT Vidzeme vadītāja Maija Rieksta, tālr. +371 26 099 521;
e-pasts: vai

Mājaslapa
Facebook konts
Bezmaksas tālrunis saziņai ar EUROPE DIRECT centru (Briselē): 00800 67891011 (tikai no fiksētās tālruņa līnijas).
Informāciju sagatavoja: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, e-pasts:
EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.