Maģiskā pastaiga Sajūtu parkā

Sajūtu Parks un Valmieras Olimpiskais centrs un aicina uz Maģisko pastaigu Sajūtu parkā, kas notiks š.g. 11.decembrī no plkst.16.00.

Pasākums plānots kā pastaigu maršruts brīvā dabā visai ģimenei – kā lieliem, tā maziem. Maģiskā pastaiga būs kā ziemīga atskaņa ikvasaras “Maģisko sajūtu naktīm”, lai decembrī, ko zinām kā brīnumu laiku, noķertu īpašas sajūtas un izbaudītu kopā būšanas laiku dabā.

Pastaigas laikā  apmeklētājiem būs iespēja baudīt maģisko gaismu rotaļas Gaujas Stāvajos krastos, ieklausīties muzikantu radītajās skaņās, kā arī ar domām griezties līdzi dejotāju improvizētām kustībām īpašā vides objektā. Tikšanās ar Piparkūciņu Ziemassvētku noskaņās sasildīs lielu un mazu pastaigas dalībnieku sirdis.

Plašāka informācija par programmu un pastaigas māksliniekiem drīzumā būs pieejama Sajūtu parka Facebook un Instagram kontos.

Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, pasākums notiks “zaļajā režīmā”. Pirms ieejas teritorijā jāuzrāda sadarbībspējīgs Covid-19 sertifikāts, tāpat būs padomāts par apmeklētāju plūsmas organizēšanu. Norises laiks paredzēts 3 sesijās, katrā ar ierobežojumu līdz 500 cilvēkiem:

  • 1.sesija – no plkst. 16.00 līdz 17.30
  • 2.sesija – no plkst. 17.30 līdz 19.00
  • 3.sesija – no plkst. 19.00 līdz 20.30

Ieejas maksa 5 EUR. Biļešu skaits  ir ierobežots, tās  būs pieejamas iepriekšpārdošanā no 22. novembra – Valmieras Olimpiskā centra mājaslapā un Bez Rindas biļešu kasēs.

Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Projekta finansējumu atbalsta VPR, Latvijas Valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Valmieras novada pašvaldība.

Tversim maģiskus mirkļus kopā Sajūtu parkā!”

Informāciju sagatavoja Valmieras Olimpiskais centrs