Maģiskā pastaiga Sajūtu parkā jau šajā nedēļas nogalē

Pasākums plānots kā pastaigu maršruts brīvā dabā visai ģimenei – kā lieliem, tā maziem. Maģiskā pastaiga būs kā ziemīga atskaņa ik vasaras “Maģisko sajūtu naktīm”, lai decembrī, ko zinām kā brīnumu laiku, noķertu īpašas sajūtas un izbaudītu kopā būšanas laiku dabā.

Pastaigas laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt maģisko gaismu rotaļas Gaujas Stāvajos krastos. Tāpat arī baudīt dejotāju improvizētās kustības īpašā vides objektā. Ceļā uz nākamo pieturvietu – Muzikālo dāvanu – būs iespēja piestāt pie “OZO” restorāna, lai sasildītos ar siltajiem dzērieniem un gardu zupu, kā arī pie lielā ugunskura apsildītu degunus. Muzikālās dāvanas pārsteigums – Jēkaba Pikšēna kokles spēle, ģitāras virtuozi Renārs Veličko un Āris Pickainis un Yamaha mūzikas skolas audzēkņi. Īpašs pārsteigums pašiem mazākajiem pastaigas apmeklētājiem – jautras dziesmas un rotaļas kopā turpat Sajūtu parka meža ielokā ar Piparkūciņu un Ziemassvētku vecīti no tālās Lapzemes.

Plašāku informāciju par programmu un pastaigas māksliniekiem atradīsi Sajūtu parka Facebook un Instagram kontos.

Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, pasākums notiks “zaļajā režīmā”. Sadarbībspējīgs Covid-19 sertifikāts būs jāuzrāda pirms ieejas teritorijā, tāpat organizatori būs padomājuši par apmeklētāju plūsmu uz pastaigas virzienu.

Norises laiks tiks organizēts 3 sesijās, katrā ar ierobežojumu līdz 500 cilvēkiem:sesija – no plkst. 16:00 – 17:30

1.sesija – no plkst.16.00 līdz 17.30
2.sesija – no plkst.17.30 līdz 19.00
3.sesija – no plkst.19.00 līdz 20.30

Ieejas maksa teritorijā 5 EUR. Biļešu skaits ir ierobežots, ir pieejamas iepriekšpārdošanā – BIĻETES.
Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Tversim maģiskus mirkļus Sajūtu parkā!

Pasākumu organizē Sajūtu parks un Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras atbalsta fondu. Pasākums tiek realizēts ar Valmieras novada pašvaldības, Vidzemes plānošanas reģiona, Latvijas Valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.