Mācību programma iesācējiem “Bioloģiskā lauksaimniecība – lopkopība un augkopība”

Bioloģiskā lauksaimniecība


Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras birojs aicina pieteikties uz mācībām topošos bioloģisko saimniecību īpašniekus un speciālistus.

Mācību programmas tēma:

“Bioloģiskā lauksaimniecība – lopkopība un augkopība (iesācējiem)”. Mācību programma  ir 160 stundas, iegūtais izglītības dokuments ir atbilstošs laiksaimniecības pamatzināšanu kvalifikācijai.  Teoriju 64 st.apjomā kursanti apgūs attālināti zoom vietnē, praktiskās mācības 96 st. notiks bioloģiskajās saimniecībās Vidzemē kā arī izstrādājot kursu pabeigšanas pārbaudes darbu – Ražošanas Plānu.

Mācības pilnā apjomā apmaksā ES.

Dalībnieku reģistrācija līdz 4. martam pa telefonu 29188612 vai epastā 

Dalībnieku skaits ierobežots. Aicinām izmantot iespēju bezmaksas zinību apguvei!