LVĢMC un VUGD informē par sarkano brīdinājumu

07.08.2023. pēcpusdienā un vakarā centrālajos un austrumu rajonos gaidāmas ekstremāli stipras pērkona lietusgāzes ar nokrišņu daudzumu virs 30 mm, krasām vēja brāzmās līdz 30 m/s, gaidāma arī ļoti liela kursa. Negaiss turpināsies arī naktī.

Brīdinājums spēkā no plkst. 15:15 07.08.2023. līdz plkst. 03:00 08.08.2023.

Brīdinājuma līmenis:

   X
ZAĻŠDZELTENSORANŽSSARKANS
Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstamiEsi informēts!Esi gatavs!Rīkojies!

RĪKOJIES, lai pasargātu sevi negaisa laikā! Seko norādījumiem, ko sniedz atbildīgās institūcijas. Ir iespējami plaši un ļoti spēcīgi pērkona negaisi ar bīstamu zibeņošanu, krusu un postošām vēja brāzmām, kā arī intensīvām lietusgāzēm, kas izraisa strauju ūdens līmeņa celšanos un teritorijas applūšanu. Gaidāmi transporta kustības un elektroapgādes traucējumi, ļoti nozīmīgi ikdienas gaitu traucējumi, jāizvairās doties ārā vai pārvietoties, ja vien tas nav kritiski nepieciešams

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!