LVĢMC informē par oranžo brīdinājumu šovakar

sniegs putenis

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka Latvijā 20.02.2023. vakarā, plašai nokrišņu zonai turpinot šķērsot valsti, austrumos gaidāma ļoti stipra snigšana – sniega segas biezums vietām palielināsies par 10-12 cm. Pūšot brāzmainam vējam, vietām gaidāma arī putināšana. Ceļi būs slideni, bet redzamība snigšanas laikā brīžiem pasliktināta līdz 500-1000 m.

Brīdinājums spēkā no plkst. 17:00 20.02.2023. līdz plkst. 00:00 21.02.2023.

Brīdinājuma līmenis:

  X 
ZAĻŠDZELTENSORANŽSSARKANS
Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstamiEsi informēts!Esi gatavs!Rīkojies!

Esi gatavs, ka ļoti stipra snigšana plašās teritorijās traucēs transporta kustību uz ceļiem un dzelzceļiem, gaisa satiksmi, kā arī gājēju pārvietošanos, u.c. āra aktivitātes. Pārvietojoties pa ceļiem, esi ļoti uzmanīgs, ieplāno ilgāku laiku.

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/
Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!