Brīdina par stipru snigšanu Vidzemē

sniegs putenis

Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina – šodien vakarā no plkst. 20.00 un naktī Latviju no rietumiem sāks šķērsot plaša nokrišņu zona – teritorijas lielākajā daļā gaidāms stiprs sniegs, bet vietām Vidzemē snigšana būs pat ļoti stipra, nedaudz arī putinās. Atsevišķos posmos ceļi būs slideni, redzamība snigšanas un puteņa laikā brīžiem pasliktināsies līdz 200-500 m.

Brīdinājums spēkā no plkst. 20.00 22.11.2023. līdz plkst. 10.00 23.11.2023.

Brīdinājuma līmenis:

  X 
ZAĻŠDZELTENSORANŽSSARKANS
Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstamiEsi informēts!Esi gatavs!Rīkojies!

ESI GATAVS, ka ļoti stipra snigšana plašās teritorijās traucēs transporta kustību uz ceļiem un dzelzceļiem, gaisa satiksmi, kā arī gājēju pārvietošanos, u.c. āra aktivitātes. Pārvietojoties pa ceļiem, esi ļoti uzmanīgs, ieplāno ilgāku laiku

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!

VUGD tālr. 20404112
LVĢMC tālr. 67032609